Polypogon Software Sunar

Ana Sayfa

Bilge Toplar
Hepimizin günleri yoğun. Tüm günü koşturarak ve günlük rutini tamamlamakla geçiriyoruz. Ve günün sonunda, kendimize vakit ayıramadığımızı fark ediyoruz.

Biz biliyoruz ki kısa da olsa kendine zaman ayırmaya ihtiyacın var. Ve de zihnini temizlemek için bir araca.

Bu oyun böyle bir amaç için tasarlandı. Önce oyunu oynuyorsun ve gülümseyen yüzleri topluyorsun. Her seviye senin rahatlaman için güzel manzaralarla süslendi. Bu topları toplarken, yavaş yavaş günlük sorunlarından uzaklaştığını fark edeceksin.

Oyun ilerledikçe, bilge dostlarımızla tanışacaksın: Orman perisi Ela, yaşlı balıkçı Ahmet Amca ve oyunun ilerleyen safhalarında tanışacağın gizli kadim bilge. Hepsi kendi tarzlarıyla ve bazen şakalarıyla, senin sorununu hissedip, sana önerilerini söyleyecekler, bilgeliklerini paylaşacaklar.

Bu oyun senin iç dünyana dokunmayı hedefliyor. Amacı topları toplaman değil, gülümsemeni sağlamak. Gülümseyen yüzleri topla ama sakın ola gülümsemeyi unutma.

Nasıl Oynanır:

Sepeti kullanarak yukarıdaki topları topla. Her bir seviyeyi geçtiğinde bir yapraktan başka bir yaprağa atlayacaksın ve sonunda elma seviyelerine ulaşacaksın.

Her elma olan sayfada bir de bonus seviyesi var. Bu seviye sana bir bilge para verecek. Bu parayı yakaladığın an, Ela, Ahmet amca ya da gizli bilge elma oyunlarını açabileceksin.

Bilge parayı kazanıp, elma seviyesini oynamaya hak kazandığında, zihninde bir soruya odaklan. Sonra elma seviyesinde sadece bir top seç.

Unutma, sadece tek bir top. Fazlası değil.

Sonrasında Ela, Ahmet Amca ve gizli bilgeden hangisini seçtiysen, sana cevaplarını söyleyecekler. Onları iyi dinle. Emin ol ne söylediklerini biliyorlar.

Eğer elma seviyelerini tekrar oynamak istiyorsan, bilge para toplamalısın. Bunun için iki seçeneğin var: Daha çok oynayarak gülen yüzleri toplayacaksın ve sonra bunları bilge paraya çevireceksin. Ya da hızlıca para toplamak ve bu sayede bu oyuna destekte bulunmak için reklamları izleyeceksin.

Orman Perisi Ela:

Anadolunun kadim topraklarında binlerce yıl önce doğan Ela, uygarlıkların kuruluşunu ve çöküşünü gözlemledi. Binlerce yıllık uzun hayatı boyunca insanlarla iç içeydi. Ve şimdi seninle bilgeliğini paylaşmaya hazır. Zihnini temizle ve sorunu sor. Duymaya ihtiyacın olanı söyleyecektir.

Balıkçı Ahmet Amca:

Ahmet Amca eski bir balıkçı kasabasında doğdu. Ömrü denizde, güneşin altında geçti. Hayatın sert tarafını görmüş olsa da, şaka yapmaktan, insanları güldürmekten ve sohbet etmekten hiç vazgeçmedi. Tatlı sert mizahi tarzı seni gülümsetip düşündürecek.
Gizli Kadim Bilge:

Onu senin keşfetmen gerekiyor.

Umarım oyunumuzu beğenirsin. Sana en iyi dileklerimizi iletiyoruz.

Bu oyun sadece eğlence amaçlıdır.
iOS versiyonu için tıkla!

Android versiyonu için tıkla!

Ana Sayfa